Renault Trafic
bestel 1.6 dCi T29 L2H1 DC Comfort
Direct kopen, basisprijs: € 18.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.949,-
LEASEPRIJS: € 312,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.789,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 1.6 dCi T29 L2H1 DC Comfort |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 juni 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 86.608 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 312,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-02-PFX |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 1.065 kg |
| Gewicht: | 1.875 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser en sproeier
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurders stoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Dubbele airbags
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 6 versnellingen
- Achteruitrijsensoren
- Afwerkvloer laadruimte met antislip
- Anti Blokkeer Systeem
- AUX/USB ingang
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lat om lat betimmering laadruimte
- Multifunctioneel stuurwiel
- Passagiersairbag
- Radio usb met stuurbediening
- Tussenwand met ruit
- Twee achterdeuren