Renault Trafic
bestel 1.6 dCi T29 L2H1 Comfort Energy
Direct kopen, basisprijs: € 12.250,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.250,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 201,90 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.450,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 1.6 dCi T29 L2H1 Comfort Energy |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 januari 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 110.254 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 201,90 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.250,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-874-DB |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 107 kw / 146 pk |
| Laadvermogen: | 1.305 kg |
| Gewicht: | 1.735 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- Parkeersensor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Alarm
- Startonderbreker
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma