Renault Trafic
2.0 dCi 110PK L2 EURO 6 Comfort Trekhaak/Airco/ 3.Zits/CarPlay
Direct kopen, basisprijs: € 18.098,35 excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 18.098,35
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 298,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.619,67 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 dCi 110PK L2 EURO 6 Comfort Trekhaak/Airco/ 3.Zits/CarPlay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 juni 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 64.948 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 298,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.098,35 excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VVZ-78-N |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 1.271 kg |
| Gewicht: | 1.799 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- parkeersensor achter
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Multimedia-pakket
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Pack Vision
- RDW-leges
- Roll Stability Control
- Rookvrij
- start/stop systeem
- trekhaak
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar