Renault Rafale
1.2 E-Tech full hybrid 200 techno AUTOMAAT Cruise control Climate control Parkeersensoren Camera LED Navigatie Lichtmetalen velgen Apple Carplay/ Android Auto
Direct kopen, basisprijs: € 40.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 40.890,-
LEASEPRIJS: € 566,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.868,72 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Rafale |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 E-Tech full hybrid 200 techno AUTOMAAT Cruise control Climate control Parkeersensoren Camera LED Navigatie Lichtmetalen velgen Apple Carplay/ Android Auto |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 juni 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 11.215 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 566,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 40.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M9-22-23 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.634 kg |
| Wielbasis: | 274 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control
- lichtmetalen velgen 20"
- navigatiesysteem
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rijstrooksensor met correctie
- two-tone (metaal) kleur
- achterasbesturing
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- connected services
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- gelaagde zijruit(en)
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Pack Light & Sound
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- sfeerverlichting
- spraakbediening
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor