Renault Master
T35 2.3 dCi 150 L2H2 MARGE BTW VRIJ
Direct kopen, basisprijs: € 22.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.500,-
LEASEPRIJS: € 370,84 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.500,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Master |
|---|---|
| Uitvoering: | T35 2.3 dCi 150 L2H2 MARGE BTW VRIJ |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 oktober 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 180.073 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 370,84 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VSH-61-G |
| Motorinhoud: | 2.298 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 1.544 kg |
| Gewicht: | 1.956 kg |
| Wielbasis: | 368 cm |
| Breedte: | 207 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Airconditioning, automatisch geregeld
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- navigatiesysteem full map
- parkeersensor achter
- Snelheidsregelaar en -begrenzer
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- aanhanger assistent
- achterdeuren zonder ruit
- Achteruitrijcamera inclusief parkeersensoren achter
- Airbag passagier
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun bestuurdersstoel
- bestuurdersairbag
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- hill hold functie
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper
- multimedia-voorbereiding
- Pack R-link Multimedia DAB
- radio
- regensensor
- Roetfilter
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak
- Trekhaak met Trailer Swing Control
- tussenschot volledig
- zijwind assistent