Renault Mégane Estate
1.3 TCe 140pk Automaat Limited Navigatie Climate Control Cruise Control Lichtmetalen velgen Parkeer sensoren
Direct kopen, basisprijs: € 13.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.890,-
LEASEPRIJS: € 191,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.321,01 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Mégane Estate |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 TCe 140pk Automaat Limited Navigatie Climate Control Cruise Control Lichtmetalen velgen Parkeer sensoren |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 juli 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 101.120 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 191,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-278-FN |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 616 kg |
| Gewicht: | 1.290 kg |
| Wielbasis: | 271 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.906 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor