Renault Mégane Estate
1.3 TCe 140PK |ZEER NETTE STAAT | Automaat | Achteruitrijcamera | Parkeersensoren Voor en Achter | Navigatie | 2026 Beurt Gehad | Onderhoudshistrorie |
Direct kopen, basisprijs: € 8.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.995,-
LEASEPRIJS: € 148,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.799,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Mégane Estate |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 TCe 140PK |ZEER NETTE STAAT | Automaat | Achteruitrijcamera | Parkeersensoren Voor en Achter | Navigatie | 2026 Beurt Gehad | Onderhoudshistrorie | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 januari 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 269.801 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 148,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-607-KX |
| Motorinhoud: | 1.330 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 616 kg |
| Gewicht: | 1.290 kg |
| Wielbasis: | 271 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.906 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- Metaallak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- stof/kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overige
- achteruitrijcamera
- Easy Life Pack
- parkeersensor voor