Renault Mégane Estate
1.2 TCe Bose Clima Navigatie Pdc Cruise control 1e Eigenaar NAP Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 9.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.440,-
LEASEPRIJS: € 155,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.888,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Mégane Estate |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TCe Bose Clima Navigatie Pdc Cruise control 1e Eigenaar NAP Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 april 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 146.400 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 155,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NT-398-J |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 602 kg |
| Gewicht: | 1.266 kg |
| Wielbasis: | 271 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.868 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- 1e eigenaar
- Pack Easy Park Assist
- Parkeersensoren achter met sonische weergave
- Renault R-Link 2 multimedia- en navigatiesysteem met 8,7" portrait touchscreen inclusief R-Plug & Radio+ Bose® DAB+ premium audiosystem met versterker, subwoofer, 4 speakers, 4 tweeters, MP3, stuurkolombediening en extra antenne