Renault Kangoo
bestel 1.5 dCi l AIRCO l R-LINK l NAVI l CRUISE CONTROL
Direct kopen, basisprijs: € 7.450,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 7.450,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 122,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Kangoo |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 1.5 dCi l AIRCO l R-LINK l NAVI l CRUISE CONTROL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 november 2018 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 68.872 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 122,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.450,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-017-TK |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.230 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.050 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot laag
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Airbags
- Airconditioning
- Android Auto
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bijrijdersstoel
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill assist
- Laadruimte betimmerd
- Laadvloer
- Mirrorlink
- Multifunctioneel stuurwiel
- Radio/cd/audio systeem
- Rubber mat in laadruimte
- Startonderbreker