Renault Kangoo Z.E.
Express Maxi L2H1 33kWh D.C. 5-Zitplaatsen Koopaccu SOH 98% 12-2018
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Kangoo Z.E. |
|---|---|
| Uitvoering: | Express Maxi L2H1 33kWh D.C. 5-Zitplaatsen Koopaccu SOH 98% 12-2018 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 14 december 2018 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 8.183 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 6 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-985-TS |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 1.530 kg |
| Wielbasis: | 308 cm |
| Hoogte: | 183 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.270 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Multifunctioneel stuurwiel
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma