Renault Kadjar
1.3 TCe 141PK / Trekhaak / Airco / Cruise-ctr. / Navigatie / Lmv 17" / Pdc v+a / Apk 10-2026
Direct kopen, basisprijs: € 9.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.990,-
LEASEPRIJS: € 141,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.718,03 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Kadjar |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 TCe 141PK / Trekhaak / Airco / Cruise-ctr. / Navigatie / Lmv 17" / Pdc v+a / Apk 10-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 oktober 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 213.408 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 141,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-793-SL |
| Motorinhoud: | 1.330 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 563 kg |
| Gewicht: | 1.308 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.871 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- *NIET-rokersauto
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- 1ste eigenaar
- Bluetooth
- Dab
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- Pack R-Link
- Pack R-Link Navigatie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi