Renault Clio
Estate 0.9 TCe Night&Day Airco Navigatie Cruise Control Trekhaak Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 6.740,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.740,-
LEASEPRIJS: € 111,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.348,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 0.9 TCe Night&Day Airco Navigatie Cruise Control Trekhaak Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 november 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 121.943 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.740,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KR-422-V |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.064 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.629 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED dagrijverlichting
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Lichtmetalen wielen 16" Passion
- Bluetooth
- Extra getinte zijruiten achter en achterruit
- extra getint glas achter
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper
- Parkeersensoren in achterbumper