Renault Clio
Estate 0.9 TCe Limited 2e Eigenaar,Navi,Trekhaak,Airco,Cruise,Pdc,Lm velgen,N.A.P,Net beurt gehad,Apk tot 08-2026
Direct kopen, basisprijs: € 4.643,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.643,-
LEASEPRIJS: € 76,52 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 928,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 0.9 TCe Limited 2e Eigenaar,Navi,Trekhaak,Airco,Cruise,Pdc,Lm velgen,N.A.P,Net beurt gehad,Apk tot 08-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 12 augustus 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 194.012 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 76,52 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.643,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KF-017-B |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.064 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.629 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen wielen 16" Passion
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- Extra getinte zijruiten achter en achterruit
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper
- Infotainment
- audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- Armsteun bestuurdersstoel
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- Parkeersensoren in achterbumper
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2e Eigenaar
- 5 Deurs
- 66kw-90pk
- Airco
- Altijd goed onderhouden
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Lichtmetalen velgen
- N.A.P.
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- Parkeersensoren Achter
- R-Link pakket
- start/stop systeem
- Trekhaak
- Zeer Zuinig