Renault Clio
1.2 16V Cruise control/Bluetooth/Airco
Direct kopen, basisprijs: € 5.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.995,-
LEASEPRIJS: € 98,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 16V Cruise control/Bluetooth/Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 januari 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 111.752 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-567-BK |
| Motorinhoud: | 1.149 cc |
| Vermogen: | 54 kw / 74 pk |
| Laadvermogen: | 614 kg |
| Gewicht: | 952 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 1.448 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.566 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 525 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Infotainment
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR