Renault Clio
0.9 TCe Iconic
Direct kopen, basisprijs: € 8.250,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.250,-
LEASEPRIJS: € 135,97 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.650,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TCe Iconic |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 juli 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 163.251 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 135,97 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.250,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NG-073-S |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 608 kg |
| Gewicht: | 992 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.600 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 545 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afdekhoes
- aluminium wielen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Navigatiesysteem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Hoofdsteunen achter
- lak zwart hoogglans dashbord inleg
- Lederen sportstoelen
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- Lane assist
- mistlampen
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- ASR/ESP
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- Inklapbare spiegels
- Lendesteun verstelling
- Lichtmetalen wielen 17" Drenalic
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Regensensor
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- volledig dealer onderhouden
- Armsteun bestuurdersstoel
- Bluetooth
- Dab
- Extra getinte zijruiten achter en achterruit
- extra getint glas achter
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper
- Parkeersensoren achter inclusief achteruitrijcamera
- Parkeersensoren in achterbumper
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel