Renault Captur
1.3 TCe Techno 160pk automaat DEMO ! Climate control Adaptieve cruise control Camera Parkeersensoren LED Verwarmde voorstoelen Stuurverwarming Navigatie Apple Carplay Android Auto Keyless
Direct kopen, basisprijs: € 27.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.890,-
LEASEPRIJS: € 389,05 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.720,98 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 TCe Techno 160pk automaat DEMO ! Climate control Adaptieve cruise control Camera Parkeersensoren LED Verwarmde voorstoelen Stuurverwarming Navigatie Apple Carplay Android Auto Keyless |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 januari 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 13.580 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 389,05 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFJ-58-D |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 119 kw / 162 pk |
| Laadvermogen: | 558 kg |
| Gewicht: | 1.272 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- audio installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- navigatiesysteem
- Pack Advanced Driving
- Pack winter
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- sfeerverlichting
- spraakbediening
- stof/kunstlederen bekleding
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel verwarmd
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- voorstoelen verwarmd
- zij airbag(s) voor