Renault Captur
1.3 TCe 130 Edition One (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CAMERA, KEYLESS, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 13.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.445,-
LEASEPRIJS: € 185,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.249,86 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 TCe 130 Edition One (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CAMERA, KEYLESS, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 juni 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 136.122 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 185,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-520-GH |
| Motorinhoud: | 1.330 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 566 kg |
| Gewicht: | 1.209 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.775 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- Airbag passagier
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dakspoiler
- Draadloze telefoonlader
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Parkeersensoren voor
- Premium Geluidsinstallatie
- Privacy glass
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Sportpakket (exterieur)
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- verkeersbord detectie