Renault Captur
1.2 TCe Dynamique
Direct kopen, basisprijs: € 10.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.995,-
LEASEPRIJS: € 181,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TCe Dynamique |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 mei 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 142.469 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 181,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PB-371-P |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 564 kg |
| Gewicht: | 1.159 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.723 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 625 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- mp3-speler
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Pack City
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar