Renault Captur
0.9 TCe Helly Hansen 90PK | ZEER LUXE | NL AUTO | Achteruitrijcamera | 2e Eigenaar | Parkeersensoren | R-LINK | Climate Control | Keyless | 2 Sleutels |
Direct kopen, basisprijs: € 8.395,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.395,-
LEASEPRIJS: € 138,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.679,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TCe Helly Hansen 90PK | ZEER LUXE | NL AUTO | Achteruitrijcamera | 2e Eigenaar | Parkeersensoren | R-LINK | Climate Control | Keyless | 2 Sleutels | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 15 november 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 132.951 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 138,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.395,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 4-XXB-97 |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 582 kg |
| Gewicht: | 1.076 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.658 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 585 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper
- regensensor
- Infotainment
- audio-navigatie full map
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- lichtmetalen velgen 17"
- Pack Style (Dynamique)
- Privacy glass (extra getinte achterste zijruitenen achterruit)
- start/stop systeem