Renault Arkana
1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens Lane Stuurvw Camera Keyless Bose
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Arkana |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens Lane Stuurvw Camera Keyless Bose |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 augustus 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 62.511 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-950-RB |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 551 kg |
| Gewicht: | 1.410 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.961 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 760 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem
- radio
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor en achter
- geluidsimulator
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- sfeerverlichting
- stof/kunstlederen bekleding
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Pack parking
- Pack winter
- parkeer assistent
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen verwarmd