Renault Arkana
1.6 E-Tech hybrid / CARPLAY / ACC / CAMERA / PDC
Direct kopen, basisprijs: € 19.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.900,-
LEASEPRIJS: € 273,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.317,73 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Arkana |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 E-Tech hybrid / CARPLAY / ACC / CAMERA / PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 januari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 76.126 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 273,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-119-FD |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 69 kw / 94 pk |
| Laadvermogen: | 551 kg |
| Gewicht: | 1.410 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.961 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 760 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor voor en achter
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- File assistent
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatievoorbereiding
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Blind Spot Warning
- Easy Link multimedia- en navigatiesysteem met 7” touchscreen
- electronic climate control
- kunstlederen/stof bekleding
- Lichtmetalen wielen 18" 'Pasadena', 'Silverstone', 'Silverstone' met goudkleurige accenten
- Pack Advanced Driving Assist
- Pack parking
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Instrumentenpaneel met 10" TFT kleurenscherm
- multimedia scherm middel
- Pack Advanced Driving
- sfeerverlichting
- Uitparkeer waarschuwing