Porsche Taycan
Performance 93 kWh-WARMTEPOMP-PANO-BIJRIJDER DISPLAY-HEAD UP-ZEER COMPLEET
Direct kopen, basisprijs: € 49.600,-
Direct kopen, basisprijs
€ 49.600,-
LEASEPRIJS: € 817,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.920,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Taycan |
|---|---|
| Uitvoering: | Performance 93 kWh-WARMTEPOMP-PANO-BIJRIJDER DISPLAY-HEAD UP-ZEER COMPLEET |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 17 februari 2021 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 134.875 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 2 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 817,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 49.600,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-742-SB |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 690 kg |
| Gewicht: | 2.105 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Hoogte: | 140 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.795 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Head-up display
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 1BK Luchtvering elektronisch gereglementeerd -Porsche Active Suspension Management (PASM) -Niveauregeling
- 1N3 Stuurbekrachtiging Plus (snelheidsafhankelijk)
- 1NP Wielnaaf afdekkingen Porsche embleem gekleurd
- 2P2 Laadrandbescherming (roestvrij staal)
- 2PJ Stuurwiel verwarmbaar (GT-sport) met multifunctie
- 2V4 Ionisator voor de luchtreiniging
- 2W9 Elektrische laadklep
- 3FG Panorama-glasdak (volledig glazen dak)
- 4A3 Stoelverwarming voorstoelen
- 4F2 Keyless comfort toegang
- 4L6 Buiten en binnenspiegel met dimautomaat
- 4X4 Zijairbag achter
- 5KA Stoelensysteem 4 + 1 (achterbankleuning gedeeld/klapbaar)
- 5ZF Hoofdsteunen voor en achter met Porsche embleem
- 8IU Matrix LED koplampen incl. Porsche Dynamic Light Plus
- 8LH Sport chrono pakket
- 9M3 Warmtepomp (verwarmings-/airco installatie)
- 9VL Sound-systeem BOSE
- 47I 20 Inch lichtmetalen velgen Taycan Turbo Aero wiel
- 79I Rijstrookwissel assistent
- Geheugen-pakket
- GT5 Interieur pakket: diamar dark silver
- J9K HV-accu 93,4 KwH
- JH1 Bijrijder display (volledig digitaal)
- KA6 Parkeerhulp voor en achter incl. camera en surround vieuw
- KS1 Head-up display
- P49 Cruisecontrolsysteem met afstandsregeling (botswaarschuwing met remingreep)
- Q2J Comfortstoelen voor elektrisch 14 voudig met memory
- QJ2 Raamsierlijsten Aluminium
- QQ1 Ambienteverlichting
- QV3 Radio-ontvangst digitaal (DAB+)
- UD1 Instaplicht met LED-projector Porsche
- VW1 Beglazing achter verduisterd (Privacybeglazing)