Porsche Taycan
Cross Turismo 4 93 kWh Pano Matrix 21"
Direct kopen, basisprijs: € 74.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 74.950,-
LEASEPRIJS: € 1.235,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 14.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Taycan |
|---|---|
| Uitvoering: | Cross Turismo 4 93 kWh Pano Matrix 21" |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 27 oktober 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 32.301 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.235,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 74.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 2.220 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.885 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 21"
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- panoramadak var. transparantie
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Virtual cockpit
- WiFi
- Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Luxe sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Stuur leder
- Unieke interieur
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Lane assist
- Parkeersensoren
- Parkeersensoren voor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless go
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Sport knop
- Sportonderstel
- Verkeersbord detectie
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
- ASR