Porsche Panamera
4.0 V8 Turbo S E-Hybrid 700pk Facelift Panoramadak Sportuitlaat Bose Carbon 21" LMV
Direct kopen, basisprijs: € 79.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 79.950,-
LEASEPRIJS: € 1.317,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 15.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Panamera |
|---|---|
| Uitvoering: | 4.0 V8 Turbo S E-Hybrid 700pk Facelift Panoramadak Sportuitlaat Bose Carbon 21" LMV |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 januari 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 171.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.317,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 79.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 3.996 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.420 kg |
| Wielbasis: | 310 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 21"
- metaalkleur
- Panoramadak
- Privacybeglazing
- achterspoiler
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Comforttoegang
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Led-koplampen inclusief PDLS
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- Soft-Close portieren
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- BOSE Surround-Sound-System
- connected services
- DAB ontvanger
- Head-Up Display
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- Interieurpakket carbon
- lederen bekleding
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming voor
- 4-zone automatische airco
- achterstoelen elektrisch verstelbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoelen
- Comfortstoelen achter
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrische rolgordijnen zijruiten
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- houtafwerking interieur
- Interieurvoorverwarming
- keyless start
- lederen stuurwiel
- Rolgordijn achterruit elektrisch
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- stopwatch
- Stuurbekrachtiging Plus
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- ParkAssistent inclusief Surround View
- Airbags achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- launch control
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Achterasbesturing inclusief stuurbekrachtiging Plus
- adaptief demping systeem
- Adaptieve luchtvering met niveauregeling en hoogteverstelling inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
- oplaadmogelijkheid
- Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
- Porsche Dynamic Chassis Control
- start/stop systeem