Porsche Macan
3.6 Turbo Aut. *PANO | XENON | FULL-LEATHER | BOSE-SOUND | NL-AUTO | NAVI-PROF | XENON | COMFORT-SEATS | CAMERA | ECC | PDC | ALCANTARA | MODEL-2015*
Direct kopen, basisprijs: € 24.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.445,-
LEASEPRIJS: € 402,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.889,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Macan |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.6 Turbo Aut. *PANO | XENON | FULL-LEATHER | BOSE-SOUND | NL-AUTO | NAVI-PROF | XENON | COMFORT-SEATS | CAMERA | ECC | PDC | ALCANTARA | MODEL-2015* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 juni 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 228.015 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 402,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 8-XBJ-64 |
| Motorinhoud: | 3.604 cc |
| Vermogen: | 294 kw / 400 pk |
| Laadvermogen: | 650 kg |
| Gewicht: | 1.900 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- DVD-wisselaar
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Electronic climate controle
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- BOSE® Surround-Sound-System
- Lederuitruisting in seriekleur, gladleder
- Panoramadaksysteem
- Porsche Active Suspension Management (PASM)
- Stoelverwarming voor
- Adaptieve sportstoelen met Comfort Memory Pakket (18-voudig verstelbaar)
- Afdaal assistent
- CD-/DVD-wisselaar, 6 CDs/DVDs
- Interieurpakket geborteld aluminium
- Interieurpakket leder
- Koplampreinigingsinstallatie
- Led-achterlichten inclusief lichtstrip met getint glas
- LED mistlampen
- ParkAssistent voor en achter inclusief camera
- Parkeer pakket
- Privacy beglazing
- Roetfilter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sierlijsten rond zijruiten aluminium
- Stuurbekrachtiging Plus
- Vervolgbotsing preventie