Porsche Macan
3.0 S Panorama Comfort stoel Adapt Cruise Bose 3.0 S
Direct kopen, basisprijs: € 29.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.995,-
LEASEPRIJS: € 494,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Macan |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 S Panorama Comfort stoel Adapt Cruise Bose 3.0 S |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 januari 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 193.761 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 494,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HT-011-K |
| Motorinhoud: | 2.997 cc |
| Vermogen: | 250 kw / 340 pk |
| Laadvermogen: | 710 kg |
| Gewicht: | 1.840 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 19"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Warmtewerend glas
- Zwarte hemelbekleding
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie high end
- Bleutooth telefoon integratie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Luchtvering
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
- ASR