Porsche Cayenne
Coupé 3.0 E-Hybrid Platinum Edition Luchtvering Leder Panoramadak Camera Navigatie Elektrisch bedienbare achterklep Apple Carplay/ Android Lichtmetalen velgen Cruise control Sfeerlichting
Direct kopen, basisprijs: € 73.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 73.490,-
LEASEPRIJS: € 1.007,19 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 12.221,92 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Cayenne |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 3.0 E-Hybrid Platinum Edition Luchtvering Leder Panoramadak Camera Navigatie Elektrisch bedienbare achterklep Apple Carplay/ Android Lichtmetalen velgen Cruise control Sfeerlichting |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 5 juli 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 96.253 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.007,19 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 73.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-208-XX |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 720 kg |
| Gewicht: | 2.335 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Breedte: | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.055 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- lichtmetalen velgen 21"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- panoramadak
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- afdaal assistent
- afdekhoes
- airco separaat achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- comfortstoelen achter
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- glans exterieur delen
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- luchtvering en automatische niveauregeling
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- regensensor
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- Sport Chrono Pakket
- sportstoelen
- sportstuur
- spraakbediening
- stopwatch
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- vervolgbotsing preventie
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- warmtewerend glas
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor