Porsche Cayenne
Coupé 3.0 E-Hybrid 462PK Krijtgrijs SportDesign Burmester Luchtvering *SOH 92%* Lightweight Package Carbon Dak 4-wielsturing NLauto
Direct kopen, basisprijs: € 69.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 69.950,-
LEASEPRIJS: € 1.152,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Cayenne |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 3.0 E-Hybrid 462PK Krijtgrijs SportDesign Burmester Luchtvering *SOH 92%* Lightweight Package Carbon Dak 4-wielsturing NLauto |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 januari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 123.698 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.152,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 69.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-120-BT |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 720 kg |
| Gewicht: | 2.335 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Breedte: | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.055 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 22 inch 911 Turbo Design wiel
- Krijt
- LED koplampen
- Privacybeglazing
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch uitklapbare trekhaak
- Led-achterlichten inclusief lichtstrip met getint glas
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Soft-Close portieren
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Burmester® High-End SurroundSound-System
- connected services
- Digital radio
- Head-Up Display
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- 4-zone automatische airconditioning
- electronic climate controle
- Memory Pakket bestuurder
- Stoelverwarming
- Zwart leder interieur / Zilver Pepita
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Interieurpakket carbon
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrookwisselhulp
- vervolgbotsing preventie
- aanhanger assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Adaptieve cruise control incl. noodgevalassistent en Lane Keep Assist
- Adaptieve cruise control inclusief noodgevalassistent
- Lane Assist inclusief verkeerstekenherkenning
- rijstrooksensor met correctie
- rijstrooksensor met correctie
- Stuurwielverwarming
- Achterasbesturing
- adaptief demping systeem
- Adaptieve luchtvering met niveauregeling en hoogteverstelling inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
- oplaadmogelijkheid
- ParkAssistent inclusief Surround View
- rondomzicht camera
- start/stop systeem
- verkeersbord detectie
- Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geintegreerde regensensor