Porsche 911
3.8 Turbo S Unieke Porsche Turbo's NL geleverd in topstaat verkerend.
Direct kopen, basisprijs: € 157.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 157.450,-
LEASEPRIJS: € 2.595,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 31.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche 911 |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.8 Turbo S Unieke Porsche Turbo's NL geleverd in topstaat verkerend. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 juli 2016 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 67.382 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 2.595,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 157.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JX-054-R |
| Motorinhoud: | 3.800 cc |
| Vermogen: | 427 kw / 581 pk |
| Laadvermogen: | 415 kg |
| Gewicht: | 1.575 kg |
| Wielbasis: | 245 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.990 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Centrale vergrendeling / Startsysteem Porsche Entry & Drive
- Schuifdak elektrisch (Glas)
- Infotainment
- Sound-systeem Burmester High-End Surround
- Interieur & Comfort
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging Plus (snelheidsafhankelijk)
- Stoelbekleding/kussens: Leer / Alcantara
- Veiligheid
- Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol) met Afstandsregeling
- Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus)
- Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning
- Rijassistent-systeem Rijstrookwissel-assistent
- Overig
- Aandrijvingstype: Vierwielaandrijving permanent
- Achteras-sper elektronisch geregeld
- Beglazing getint
- Dynamische bochtenverlichting
- Dynamische Motorlagering (Porsche Active Drivetrain Mount, PADM)
- Keramisch remsysteem (Porsche Ceramic Composite Brake, PCCB)
- Logo Porsche + Modelnaam gespoten
- Motor 3,8 L - 427 kW Turbo Katalysator
- Porsche Communications Management (PCM) incl. DVD - Navigatiemodule (uitgebreid)
- Remzadels Geel gespoten
- Rijassistent-systeem Parkeerhulp voor en achter incl. Achteruitrijcamera
- Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie (PDK)
- Turbo
- Achterlichten LED
- Achteronderdeel gespoten
- Achterruit verwarmbaar
- Achterspoiler
- Adaptieve Sportstoelen incl. Stoelverstelling 18-wegs en Memory-pakket
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Alarminstallatie
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Antislipregeling (ASR)
- Automatische airconditioning
- Automatische Remmen Differentieel (ABD)
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekerhouder
- Binnenverlichting-pakket / Licht-Design-pakket
- Boordcomputer
- Buiten-/binnenspiegel met Dimautomaat en Regensensor
- Buitenspiegel asferisch, links
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- Buitenspiegel Onderschaal gespoten (Sport Design)
- Buitenspiegel Sport Design
- Carrosserie: 2-deurs
- Centrale vergrendeling met Radio-afstandsbediening
- Dagrijlicht LED
- Dakbekleding Alcantara
- Dorpelafdekking / -bekleding Wagenkleur
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6
- Hoofd-schouder-airbag voor (Thoraxbag)
- Hoofdairbag-systeem Porsche Side Impact Protection System (POSIP)
- Hoofdkoplamp LED, zwart, incl. Porsche Dynamic Light Systeem Plus (PDLS+)
- Hoofdsteunen voor met Porsche-embleem
- Inschakelautomaat voor Rijlicht
- Instappanelen (Carbon) verlicht
- Interieur-extra-pakket: Dashboard Leer
- Interieur-extra-pakket: Sportstoelen Plus - Rugleuningen Leer
- Interieur-pakket: Carbon
- Interieurbewaking (Infrarood systeem)
- Interieur filter Actief-koolstoffilter (Geurfilter)
- Interieurinrichting: Leer
- Interieurinrichting: Sierpaneel Dashboard Carbon
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank
- Koplampsproeiers (Koplampsproeiers)
- Koplampsproeiers, Afdekking gespoten
- Lichtmetalen velgen
- Luchtinlaatafdekking Zijwand gespoten
- Make-upspiegel op de achterbank verlicht
- Metallic-lak
- Middenconsole, Paneel voor Carbon
- Modelwijziging
- Motor-sleepkoppelregelaar (MSR)
- Parkeerrem elektrisch
- Porsche Active Suspension Management (PASM)
- Porsche Dynamic Light Systeem Plus (PDLS+)
- Porsche Stability Management (PSM)
- Raamopener elektrisch
- Radio-ontvangst digitaal (DAB+)
- Rijassistent-systeem Parkeerhulp voor en achter
- Rijassistent-systeem Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC)
- Rokerpakket
- Sport-chrono-pakket
- Sportstoelen Plus - Rugleuningen Leer
- Spraaksturing voor PCM
- Start-/stopsysteem
- Stuurkolom (Stuur) verstelbaar
- Tankdeksel Aluminium-look
- Telefoonmodule voor Porsche Communications Management (PCM)
- Vehicle-Tracking-System Plus (PVTS Plus)
- Vloermatten
- Voorruit met Bandfilter boven
- Wegrijblokkering
- Zij-airbag voor
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)