Peugeot Partner
e-Partner Premium 50 kWh / Euro 6 / Airco / Cruise Control / CarPlay / Navigatie / PDC / Trekhaak / 3-Zits / 50.000 KM !!
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | e-Partner Premium 50 kWh / Euro 6 / Airco / Cruise Control / CarPlay / Navigatie / PDC / Trekhaak / 3-Zits / 50.000 KM !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 29 oktober 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 50.212 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VVK-50-X |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 828 kg |
| Gewicht: | 1.582 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 188 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.410 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Infotainment
- Apple carplay
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Cruise Control met snelheidsbegrenzer
- Handmatige airconditioning
- Zijschuifdeur rechts
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket
- Oplaadmogelijkheid
- Pack Visibilité
- stuur leder
- WiFi