Peugeot Partner
bestel 120 1.6 BlueHDi 100 L1 XR S&S
Direct kopen, basisprijs: € 6.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 6.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 111,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 120 1.6 BlueHDi 100 L1 XR S&S |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 december 2016 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 86.250 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | groen |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-983-BX |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 73 kw / 100 pk |
| Laadvermogen: | 674 kg |
| Gewicht: | 1.276 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Centrale vergrendeling
- Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma