Peugeot Partner
120 1.6 BlueHDi 100 Dangel 4x4
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | 120 1.6 BlueHDi 100 Dangel 4x4 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 december 2017 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 186.955 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-762-KR |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 73 kw / 100 pk |
| Laadvermogen: | 674 kg |
| Gewicht: | 1.276 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Airconditioning
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control inclusief instelbare snel
- Parkeerhulp achter d.m.v. sensoren
- zijschuifdeur rechts
- achterdeuren met ruiten
- Airbag passagier
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- Instructieboekjes aanwezig
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- Peugeot Connect Bluetooth
- radio CD speler
- regensensor
- Roetfilter
- Rookvrij
- rubber mat in laadruimte
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- trekhaak
- Zij-airbags en airbag passagier
- zijruit rechts in laadruimte