Peugeot Partner
1.5 BlueHDI Pro NAV I Apple CP I Cr.Contr.
Direct kopen, basisprijs: € 10.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 180,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.188,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 BlueHDI Pro NAV I Apple CP I Cr.Contr. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 september 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 99.097 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VLP-54-J |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 57 kw / 78 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 188 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.970 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor achter
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Zijschuifdeur rechts
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map
- Interieur
- Airco
- Airco
- Elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dab
- Pack Fleet Nav