Peugeot Partner
1.5 BlueHDi 130PK S&S L1 Automaat Airco Cruise Control Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 25.390,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 25.390,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 418,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.078,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 BlueHDi 130PK S&S L1 Automaat Airco Cruise Control Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 9.048 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 418,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.390,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-52-FHR |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 656 kg |
| Gewicht: | 1.394 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.350 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- cruise control
- parkeersensor achter
- passagiersstoel
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- achterdeuren zonder ruit
- Airco
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/ Android Auto
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- camera
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- Cruise control
- Cruise Control
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie systeem
- passagiersairbag
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- zij airbag(s) voor