Peugeot Partner
1.2 PureTech Active * 35.960 Km * Navi * Airco * Led *
Direct kopen, basisprijs: € 13.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.950,-
LEASEPRIJS: € 229,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Active * 35.960 Km * Navi * Airco * Led * |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 juni 2018 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 35.960 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJK-85-N |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 715 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- N.A.P.Pas aanwezig
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen drie
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Privat Glas
- Overige
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- extra getint glas achter
- Pack Look
- Pack parking
- Pack Radio