Peugeot Expert
Bus 2.0 BlueHDi 180 Standard S&S
Direct kopen, basisprijs: € 16.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.995,-
LEASEPRIJS: € 280,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.399,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | Bus 2.0 BlueHDi 180 Standard S&S |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 juni 2017 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 201.072 km |
| Aantal zitplaatsen: | 8 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 280,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XX-233-G |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 1.140 kg |
| Gewicht: | 1.630 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterklep met ruit
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Lane assist
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- lichtmetalen velgen
- panoramadak var. transparantie
- zonwerend glas
- Infotainment
- Apple CarPlay / Android
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Accident Avoidance System
- Achteruitrijd Camera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie high-end
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold-functie
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry & start
- Passagiersairbag
- Privancyglass achter
- Sub Woofer
- Zij airbag(s) voor
- ASR