Peugeot Expert
2.0 BlueHDI 150pk Euro 6 Sport Lang L2 - Xenon - Leer - Camera - Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 20.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 20.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 344,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 BlueHDI 150pk Euro 6 Sport Lang L2 - Xenon - Leer - Camera - Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 januari 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 60.104 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 344,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VJB-82-K |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 1.104 kg |
| Gewicht: | 1.616 kg |
| Wielbasis: | 327 cm |
| Hoogte: | 194 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Achterdeuren
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sport uitlaat
- Trekhaak
- Trekhaak
- Warmtewerende voorruit
- xenon koplampen
- Xenon verlichting
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrij Camera
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Head-up display
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- passagiersstoel
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeer sensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2e sleutel
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- NETTO PRIJS
- Onderhouds + km historie aanwezig
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- Service onderhouds + km historie aanwezig
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel