Peugeot Expert
2.0 BHDI 145PK L3 EAT8 Automaat Trekhaak I Stoelverw. I CAM I NAV I Standkachel
Direct kopen, basisprijs: € 22.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 22.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 378,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.588,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 BHDI 145PK L3 EAT8 Automaat Trekhaak I Stoelverw. I CAM I NAV I Standkachel |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 augustus 2023 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 70.599 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 378,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-83-PDD |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 107 kw / 146 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.707 kg |
| Wielbasis: | 327 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Speciale kleur
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- keyless entry/start
- Navigatiesysteem
- Radio
- Interieur
- Standkachel
- Voorstoelen verwarmd
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- electronic climate control
- Zicht-pakket
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte