Peugeot e-Expert
Long Asphalt 75 kWh 100% Elektrisch WLTP 315km 03-2022
Direct kopen, basisprijs: € 18.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 18.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 312,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot e-Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | Long Asphalt 75 kWh 100% Elektrisch WLTP 315km 03-2022 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 31 maart 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 113.451 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 312,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VPF-21-R |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.027 kg |
| Gewicht: | 2.028 kg |
| Wielbasis: | 327 cm |
| Hoogte: | 195 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.055 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Parkeersensor achter
- Warmtewerende voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- DAB Radio
- Navigatie via Apple Carplay
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- BPM-vrij voor ondernemer
- BPM-vrij voor particulier
- Oplaadmogelijkheid
- Snellader