Peugeot e-Expert
L3 75 kWh SOH 94% MESTER L3
Direct kopen, basisprijs: € 19.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 328,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.988,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot e-Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | L3 75 kWh SOH 94% MESTER L3 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 28 februari 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 19.009 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-32-86 |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.053 kg |
| Wielbasis: | 327 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Kleur wit
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid