Peugeot e-Expert
EV L2 75 kWh Techno Assist
Direct kopen, basisprijs: € 24.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 24.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 411,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot e-Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | EV L2 75 kWh Techno Assist |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 29 juni 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 29.406 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VVZ-74-B |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.025 kg |
| Gewicht: | 2.000 kg |
| Wielbasis: | 327 cm |
| Hoogte: | 194 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- keyless entry/start
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- passagiersstoel
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17" lichtmetalen velgen type "Phoenix Gris Eclat"
- Assistentie Pakket
- Camera Pakket
- Driver Pakket
- electronic climate control
- electronic climate control
- Handmatige airconditioning
- Laadruimte-pakket
- Pack Look
- Parkeersensoren achter
- stuur leder
- stuur leder
- Van 1e Eigenaar
- Veiligheids Pakket
- Zicht-pakket
- Zijschuifdeur links
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- Achterdeuren met ramen, verwarming en ruitenwisser
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Camera-pakket
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Connected services
- Connected services
- Connected services
- Connect Navigatie-pakket
- Connect Nav met 7" capacitief touchscreen en DAB+ radio
- Driver Pack
- eCall Pakket
- Exterieur-pakket
- Houtenvloer laadruimte
- Icy White
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Pack Ergonomie met passsagiersstoel
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Veiligheids-pakket
- Voorverwarmingspakket
- WiFi
- WiFi
- WiFi