Peugeot e-208
EV GT Pack 50 kWh Stoelverwarming Achteruitrijcamera
Direct kopen, basisprijs: € 16.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.450,-
LEASEPRIJS: € 224,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.719,01 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot e-208 |
|---|---|
| Uitvoering: | EV GT Pack 50 kWh Stoelverwarming Achteruitrijcamera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 7 februari 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 29.932 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 224,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-345-BF |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 480 kg |
| Gewicht: | 1.430 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.910 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- extra getint glas achter
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel