Peugeot e-2008
EV Allure Avantage 54 kWh Automaat Ad.Cruise/Led/ 360camera/Nav/H.Leder/Vc/CarPlay
Direct kopen, basisprijs: € 26.699,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.699,-
LEASEPRIJS: € 364,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.427,88 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot e-2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | EV Allure Avantage 54 kWh Automaat Ad.Cruise/Led/ 360camera/Nav/H.Leder/Vc/CarPlay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 26 mei 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10.159 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 364,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.699,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HNV-36-N |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 507 kg |
| Gewicht: | 1.523 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.030 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- stof/kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- camera voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 11 kW lader
- Fabrieksgarantie
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Rookvrij
- Vehicle-to-load
- Vision Plus Pakket
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar