Peugeot 508
SW 1.6 PureTech Blue Lease Allure ACC Camera PDC Keyless go
Direct kopen, basisprijs: € 17.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.950,-
LEASEPRIJS: € 295,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 508 |
|---|---|
| Uitvoering: | SW 1.6 PureTech Blue Lease Allure ACC Camera PDC Keyless go |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 februari 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 130.954 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-141-SZ |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 133 kw / 181 pk |
| Laadvermogen: | 622 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.027 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Regensensor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoekdetectie met correctie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17" Merion + reservewiel
- airco automatisch
- Anti diefstal alarm
- Apple Carplay/Android Auto
- Bekleding half kunstleder
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- kunstlederen/stof bekleding
- Rijstrooksensor met correctie
- Achterste zijruiten en achterruit extra getint
- Active Suspension Control
- Bestuurdersstoel met AGR-kwalificatie
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- DAB+ digitale radio (Digital Audio Broadcasting)
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Keyless Entry
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi