Peugeot 508
SW 1.2 PureTech Active Pack Business
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
LEASEPRIJS: € 209,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.547,44 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 508 |
|---|---|
| Uitvoering: | SW 1.2 PureTech Active Pack Business |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 april 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 152.147 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 209,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-906-JZ |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.395 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.290 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afdekhoes
- aluminium wielen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Privacy Glass
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitaal Dashbord / Instrumenten paneel
- Telefoonvoorbereiding
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Boordcomputer
- Cruise control
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Sport interieur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Add. Bochtverlichting
- Autonomous Emergency Braking
- IsoFix
- mistlampen
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bumpers en in carroseriekleur
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spiegels in carroseriekleur
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Business Pack
- Comfort Business Pack 1
- Connected services
- Connected services
- Dab
- Navigatie-pakket
- Peugeot Connect 3D NAV
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi