Peugeot 508
1.5 B.HDI GT Line Sedan Automaat 2020 Zwart
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 508 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 B.HDI GT Line Sedan Automaat 2020 Zwart |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 juni 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 254.152 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-266-ZJ |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.395 kg |
| Wielbasis: | 280 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- radio
- spraakbediening
- WiFi
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- Extra
- airco automatisch
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- extra getint glas achter
- keyless entry
- keyless start
- kunstlederen/stof bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- regensensor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor