Peugeot 408
1.6T Plug-in HYbrid 225PK Automaat GT Alcantara/ Nav/Camera/Led/El.Klep/CarPlay
Direct kopen, basisprijs: € 28.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.899,-
LEASEPRIJS: € 394,97 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.792,81 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 408 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6T Plug-in HYbrid 225PK Automaat GT Alcantara/ Nav/Camera/Led/El.Klep/CarPlay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 14 juni 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 35.456 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 394,97 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.681 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- velours/alcantara bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- sportief interieur
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Overig
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- stuurwiel verwarmd