Peugeot 408
1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure Automaat Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Full LED Lichtmetalen velgen Climate Control Camera
Direct kopen, basisprijs: € 28.790,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.790,-
LEASEPRIJS: € 404,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.904,03 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 408 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure Automaat Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Parkeersensoren Adaptive Cruise Control Full LED Lichtmetalen velgen Climate Control Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 januari 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 16.406 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 404,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.790,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M0-83-36 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 107 kw / 146 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.444 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17" lichtmetalen velgen 'SILEX’
- Noir Perla Nera
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- dimlichten automatisch en regensensor
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- 10" capacitief touchscreen
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- Peugeot Connect SOS
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- Stof/kunstleder FALGO
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersairbag
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overige
- 360 Vision & Drive Assist Pack
- Connected Navigation Pack