Peugeot 308
SW 1.2 PureTech Active Pack Business
Direct kopen, basisprijs: € 17.650,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.650,-
LEASEPRIJS: € 247,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.005,19 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 308 |
|---|---|
| Uitvoering: | SW 1.2 PureTech Active Pack Business |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 februari 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 136.180 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 247,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.650,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-853-LN |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Gewicht: | 1.320 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel