Peugeot 308
1.2 PureTech GT Automaat * 50.711 Km * Navi * Digitaal Dashboard * Climatronic *
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 308 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech GT Automaat * 50.711 Km * Navi * Digitaal Dashboard * Climatronic * |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 maart 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 50.711 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-942-PK |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 561 kg |
| Gewicht: | 1.269 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers En Spiegels In Carroserie Kleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- N.A.P.Pas aanwezig
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Half / Leder Interieur
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Privat Glas
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Volledig digitaal instrumentenpaneel